• Tüm Markalara Özel Servis
  • 24 Saat - Hergün Açık
Nette Servis

Uzman Kombi, Klima ve Petek Temizleme Servisi Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz

Sertifikalı Teknik Servis Sertifikalı Teknik Servis

Kombi Klima Servisi, teknisyenlerimiz tüm eğitimleri almış, MYK belgeli uzman kişilerden oluşmaktadır.

Garantili Servis Hizmeti Garantili Servis Hizmeti

Kombi Klima Servisi, tarafından değişimi yapılan tüm yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamındadır, hemen arayın.

%100 Müşteri Memnuniyeti %100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti müşteri hizmetleri politikamızın esas ilkesi olup, tüm çalışmalarımızı bu ilke kapsamında gerçekleştiririz.

Özel Servis Özel Servis

Yetki belgelerimiz aracılığı ile garantili hizmet almak için hemen arayın, ekibimizi yönlendirelim.

Tüm Hijyen Kuralları Dahilinde Profesyonel Kombi Servisi Hizmetlerimiz için Bizi Arayın
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. DESTEK HATTI

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet sırasında kendini güvende hissetmen bizim birinci önceliğimiz.
  • RADYATÖR (PETEK) BAKIMINI HER YIL YAPTIRMALI MIYIM?
  • KOMBİ BAKIMINI HER YIL YAPTIRMALI MIYIM?
  • KOMBİYİ 24 SAAT AÇIK TUTMAK TEHLİKELİMİDİR?
  • KOMBİNİN SUYU KAÇ BAR OLMALIDIR?
  • KOMBİ VE RADYATÖR BAKIMININ FAYDALARI NELERDİR?
  • BAKIMLAR NİYE YAPILIR?
  • EN İYİ ISI VE TASARUFU HANGİ CİHAZDA SAĞLARIM?
  • KOMBİM ARIZA YAPTIĞINDA NE YAPMALIYIM?
  • KOMBİNİ ÖMRÜ NE KADARDIR?

Firmamız uzun zamandır kombi alanında sizlere en iyi şekilde hizmet veriyor. Kombiniz oldukça pratik şekilde tamir edilerek, sizler için yeniden kullanıma hazır hale getirilir. Her alanda uzman olan tamir ekibimizle beraber dilediğiniz zaman hizmet sunmaya hazırız.

Kombi Tamircisi

Kombiler oldukça önemli cihazlardır. Çünkü hem ısıtma sistemi olarak hem de sıcak su sistemi olarak kullanılır. Bu yüzden doğru ve sorunsuz çalışması oldukça önemlidir. Fakat kombiler kimi zaman bakıma ya da tamire ihtiyaç duyabilir. Böyle zamanlarda kombi tamircisi firması olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Kombi Tamir Hizmeti Neler İçeriyor?

Kombi tamircisi olarak, sizlere bu alanda pek çok hizmet sunmaya devam ediyoruz. Kombiler sadece tamir değil bakıma da ihtiyaç duyan ürünlerdir. Belirli zamanlarda rutin şekilde bakım yaptırmak önemlidir.

Bu alanda firmamız sizlere en iyi bakım hizmetini sunar. Bakım yapıldığı zaman kombide arıza sorunu varsa kısa sürede anlaşılır. Böylece erken müdahale yapılır. Hasar maddi manevi büyümeden müdahale edilmiş olunur. Ayrıca kombilerin düzenli bakımı yapıldığı zaman çok daha sorunsuz şekilde çalışır. Bu alanda ekibimiz uzman olduğu için en iyi şekilde kombi bakım hizmetlerini gerçekleştirir.

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Kombi Servisi firması olarak sorunsuz ve oldukça başarılı bir tamir hizmeti sunuyoruz. Kombiler için tamir hizmeti gerektiği zaman güvenle firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere en geç 24 saat içinde geri dönüş sağlanır. Daha sonra ekibimiz kombinizi inceler. Burada kombi de oluşan sorun çözülür. Daha sonra da ekibimiz pratik ve özgün çözümler üreterek, sorunsuz bir tamir hizmeti gerçekleştirir.

Klima Montaj Servisi

Klima montaj servisi yeni alınan bir klima cihazının monte edilme hizmetini yapar. Bu alanda firma Olarak sizlere kaliteli bir montaj hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ekibimizle beraber yeni ya da eski klimalarınızın montajı yapılıyor. Klimalar günlük yaşamda sıklıkla kullanılan soğutma sistemleridir. Bu sistemler özellikle yazın soğuk havalarda kurtarıcı bir konumdadır. Bu yüzden de hemen herkesin evinde bulunur. Fakat klima alındığı zaman doğru bir montaj yapılması gerekir. Bunun için de firmamızdan en güvenli ve uzman hizmeti almanız mümkündür.

Klima Montajı Nasıl Yapılır?

Klima montaj servisi olarak bu alanda sırasıyla doğru bir hizmet veriyoruz. Öncelikle klimaların iç ve dış ünite olarak iki farklı bölümü bulunur. Ekibimiz klima montajı yapmadan önce güvenli montaj kıyafet setini giyer. Böylece sorunsuz bir klima montaj hizmeti sağlanır. Öncelikle iç ünite duvara düzgün şekilde monta edilir. Daha sonra da dış ünite iç üniteyle birlikte simetrik şekilde monta edilir. Bu işlemler ekibimiz tarafından profesyonel şekilde yapılır. Sizlere anlatırken karmaşık gibi görünse de ekibimiz için oldukça pratik şekilde yapılır. Bu konuda tecrübeli olduğumuz için kolaylıkla klima montajı yapılmış olur.

Klima Montaj Servisinde Fiyatlar

Piyasa fiyatlarının altında sunduğumuz fiyatlarla sizlere en iyi fiyat garantisi sunuyoruz. Klima montaj servisi alanında sizlere hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Servisimiz bu konuda sizlere makul fiyatlar sunuyor. Amacımız sizleri mağdur etmeden her anlamda doğru bir klima montaj hizmetini sunmadır. Bu alanda eğitimli ve uzman ekibimiz oldukça başarılı bir hizmet sunar. Uzun yıllar sorunsuz şekilde montajını yaptığımız klimayı sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Sizlere her açıdan memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Beyaz Eşya Tamircisi

Beyaz eşyalar, günlük yaşamda en sık kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Tüm beyaz eşyaların önemi hepimiz için oldukça fazladır. Günlük yaşamda sık kullanıldığı için de sorunsuz çalışmaları gerekir. Böyle zamanlar için beyaz eşya tamircisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Firmamız beyaz eşya alanında uzun süredir profesyonel olarak tamir hizmeti sunuyor. Bu anlamda tamamen uzman olan ekibimiz sayesinde dilediğiniz zaman başarılı bir tamir hizmeti almanız mümkündür.

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya servisi olarak sizlere pek çok ürün için hizmet sunuyoruz. Çamaşır makineleri, günlük yaşamda en sık kullanılan cihazlar arasında yer alıyor. Bu yüzden de düzenli ve sorunsuz şekilde çalışması çok önemlidir. Bunun yanı sıra bulaşık makineleri de oldukça önemli beyaz eşyalar arasında yer alır. Günlük yaşamda sürekli kullanılır. Bu yüzden de sorun yaşaması muhtemel olan cihazlardır. Bu konuda firmamız sizlere en iyi şekilde beyaz eşya tamiri hizmeti sunar.